Pyszne kanapeczki
Reakcje
Naprawdę dobre składnikowo kanapki toskańskie, pyszne połączenia włoskich składników i niecodziennego pieczywa. Jedyny minusik że ciężko kroić tą bułkę nożem 😅 ale overall? Polecam przyjść i spróbować nowych, innych smaków. (Plus za super wystrój!)

Miejsce z tego posta
Miejsce posta